Usługi profesjonalne

 • Oprogramowanie
  Mógłbym tutaj napisać, że programuję, ale chyba właściwszym będzie określenie "rozwiązuje problemy". Opierając się na analizie potrzeb zleceniodawcy, dobieram optymalne rozwiązanie poprzez wybór istniejących produktów, modyfikację lub finalnie stworzenie dedykowanego oprogramowania.

 • Zarządzanie projektami
  Uczestniczyłem w dużych projektach, obejmujących prawie wszystkie obszary przedsiębiorstw i mających wpływ na główne procesy biznesowe. Znajomość technologii IT na poziomie administratora i programisty pozwala mi na utrzymywanie skutecznej komunikacji pomiędzy właścicielami biznesowymi i personelem technicznym. Pracując jako Kierownik Projektów aktywnie interesuję się wykorzystywanymi technologiami, aby z pełnym przekonaniem i determinacją dążyć do celu.

 • Rozliczenia z NFZ
  Rozliczeniami i wymianą danych z NFZ zajmuję się od 2003 roku. Mam doświadczenie w rozliczaniu dużych jednostek jak szpitale, ale także mniejszych świadczeniodawców, takich jak przychodnie, specjalistyczne gabinety lekarskie i sklepy z zaopatrzeniem ortopedycznym.

 • Kształtowanie strategii rozwoju IT w przedsiębiorstwie
  Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałem dla wielu firm, zarówno państwowych jak i prywatnych, pracując na etacie i jako niezależny konsultant. Obserwowałem w praktyce ewolucję technologii informatycznych w przedsiębiorstwach i ich wpływ na ludzi i biznes. Dzięki temu, wykraczając poza działanie od projektu do projektu, jestem w stanie pomóc w określeniu kierunku w którym powinno podążać IT w firmie.

Sposób rozliczeń

Najwygodniejszym dla obu stron wariantem jest stawka godzinowa. W niektórych przypadkach, kiedy usługi są świadczone w sposób ciągły, wygodne może być rozliczenie w formie stałej zryczałtowanej opłaty. Jeśli projekt nie może być realizowany w sposób zdalny to do wydatków należy doliczyć koszty związane z przejazdem.

Jestem VATowcem i na wszystkie usługi wystawiam fakturę lub paragon.